İçeriğe geç

Spor Merkezi

Young Energy Crew
Spor Merkezi

Young Energy Crew Spor Merkezi, 2008 yılında resmi olarak G.S.G.M ve federasyona bağlı, kadın-erkek her yaş grubuna hizmet veren özel bir merkezi haline getirilmiştir. Aktif faaliyetlerimiz vücut geliştirme & fitness, diğer spor branşlarına yönelik antrenman programları, askeri-yetenek ve polis sınavlarına ön hazırlık çalışmaları, sağlıklı kilo alma & kilo verme, kas geliştirme, breakdance antrenmanları, doğru nefes alma tekniklerinin öğretilmesi, aerobik, pilates, stretching(bedenin esnetme-gerdirme çalışmaları), cardio, body weight(vücut ağırlığı) antrenmanları, sağlıklı yağ yakımı, v.s gibi aktivitelerdir.

Profesyonel kalitede iç mekan spor aletlerimiz arasında, izotonik fitness aletleri, dumbell, olimpik bar, flanş serileri, egzersiz minderleri, bench, ithal Impulse ve Stex marka cardio ekipmanları (eliptik, yatay-dikey bisikletler, koşu bantları…) bulunmaktadır. Mekanımıza canlılık katan döşeme renkleriyle, soyunma & dinlenme odaları, fotoselli ışık, ses yalıtımı, wireless ve özel klimalı havalandırma sistemleriyle sizlere olması gereken konforu yaşatıyoruz. En belirgin özelliğimiz, insan sağlığına, hijyene, kaliteye doğru uygulanan antrenman&beslenme programına, bireylerle olan iletişim becerilerine hassasiyetle önem vermemizdir.

Vizyonumuz

Esnek bakışıyla daima ilerleyen ve geniş potansiyele sahip olan Young Energy Crew Spor Merkezi’nin insanlara yararlı ve geleceğe dönük birçok hedefleri vardır.

Misyonumuz

Kötü alışkanlıklardan uzak spor bilimi çerçevesinde gençler yetiştirilmesi fiziksel ve zihinsel geliştirici beyinlerin keşfedilmesinin yanında genel prensibiyle, bilinçli spor anlayışına sahip topluma yararlı sağlıklı bireyler yetiştirme amacındayız.

Çalışma
Saatleri

Hafta içi

10.00 - 22.00

Cumartesi

12.00 - 19.00

Pazar

KAPALI